Mgr. Michal Mynář

Mgr. Michal Mynář
Partnerské duety - Pět nejspolehlivějších zabijáků vztahů.

Tandemová přednáška se vztahovou koučkou Janette Šimkovou. Partnerské vztahy dokážou být neobyčejně křehké. Ve svých praxích se s tím oba setkáváme prakticky každý den. Dennodenně nasloucháme příběhům o tom, jak se kdysi krásný a blízký vztah dvou lidí proměnil ve válečnou zónu. A také potkáváme stále víc lidí, kteří nevěří v trvalé vztahy. Opravdu je v současné době téměř nemožné vybudovat si trvalý a stabilní vztah, který by neztroskotal na jednom z mnoha úskalí partnerského soužití? Nebo vztahy sabotujeme sami, pomalu a nenápadně? Pojďme se podívat na zoubek nejběžnějším a nejzhoubnějším příčinám rozvratu našich partnerských vztahů. Podělíme se s Vámi o pět zásadních vztahových jedů, které umí pomalu a neviditelně otrávit vztah natolik, že se nakonec rozpadne. A možná spolu přijdeme i na další. Dozvíte se, že: • kompromisy je dobré ve vztahu šetřit • „klídek a pohodička“ rozloží vztah stejně spolehlivě jako nevěra • za nudu a stereotyp ve vztahu může zlenivělá mysl a ne okolnosti • pracovat na budoucnosti a kašlat na přítomnost se vám ve vztahu vymstí • nejlepší protijed na vztahové toxiny je vděčnost • a mnoho dalšího

Mgr. Michal Mynář

psychoterapeut, mentor, publicista

Posledních 10 let pracuji jako soukromý psychoterapeut v Brně, ale za svůj život jsem vyzkoušel i několik dalších profesí. Ještě za studií na VŠ jsem dělal prodavače, grafika a webdesignera, později několik let i kreativního ředitele reklamní agentury.

Ve volném čase běhám ultra maratony, věnuji se i volnému potápění, mindfulness meditaci (přes 20 let), hře na etnické hudební nástroje a v neposlední řadě své manželce a dvěma malým synům (6 a 2 roky).

Ze všeho toho hojně čerpám ve své práci – rozumět lidem totiž vyžaduje bohatou a pestrou vlastní životní zkušenost.

Tu zužitkovávám nejen jako terapeut, ale i jako publicista. Píšu především pro portál Psychologie.cz a také příležitostně spolupracuji s Českým rozhlasem (Radio Wave) a Českou televizí.


https://www.facebook.com/michalmynarbrno/
https://www.facebook.com/receptynastesti/