Janette Šimková

Janette Šimková
Partnerské duety - Pět nejspolehlivějších zabijáků vztahů.

Tandemová přednáška se psychoterapeutem Michalem Mynářem. Partnerské vztahy dokážou být neobyčejně křehké. Ve svých praxích se s tím oba setkáváme prakticky každý den. Dennodenně nasloucháme příběhům o tom, jak se kdysi krásný a blízký vztah dvou lidí proměnil ve válečnou zónu. A také potkáváme stále víc lidí, kteří nevěří v trvalé vztahy. Opravdu je v současné době téměř nemožné vybudovat si trvalý a stabilní vztah, který by neztroskotal na jednom z mnoha úskalí partnerského soužití? Nebo vztahy sabotujeme sami, pomalu a nenápadně? Pojďme se podívat na zoubek nejběžnějším a nejzhoubnějším příčinám rozvratu našich partnerských vztahů. Podělíme se s Vámi o pět zásadních vztahových jedů, které umí pomalu a neviditelně otrávit vztah natolik, že se nakonec rozpadne. A možná spolu přijdeme i na další. Dozvíte se, že: • kompromisy je dobré ve vztahu šetřit • „klídek a pohodička“ rozloží vztah stejně spolehlivě jako nevěra • za nudu a stereotyp ve vztahu může zlenivělá mysl a ne okolnosti • pracovat na budoucnosti a kašlat na přítomnost se vám ve vztahu vymstí • nejlepší protijed na vztahové toxiny je vděčnost • a mnoho dalšího

Janette Šimková

Životná a vzťahová koučka

Každý sa môže stať lepšou verziou samého seba, hovorí Mgr. Janette Šimková, životná a vzťahová koučka, rečníčka, mentorka. Je priekopníčkou life koučingu na Slovensku a počas svojej jedenásťročnej praxe s tromi tisíckami odkoučovaných hodín pomohla mnohým klientom zmeniť pohľad na život.

Uverejňuje príspevky na svojom blogu, jej inšpiratívne rady nájdete v časopisoch, vystupuje v televízii, v rozhlase. Ako dobrovoľníčka spolupracuje s tretím sektorom, organizuje verejné aj firemné workshopy.

Pôsobí ako guidev Nexteria Leadership Academy. Je členkou Európskej rady pre koučovanie a mentoring (EMCC).

Na základe dlhoročných skúseností vznikol jej úspešný debut Žijte své lepší já, ktorý vyšiel v roku 2017 vo vydavateľstve Portál. V roku 2019 vyšla jej druhá kniha Knižka, s ktorou sa dá žiť.

Býva súčasne v mnohých rolách: koučky, motivátorky, rečníčky, lektorky, mentorky, blogerky, sprievodkyne, spolucestujúcej, podporovateľky, tvorkyne, dobrovoľníčky, idealistky, pozitivistky, manželky, matky, dcéry, sestry, priateľky, knihomoľky, bežkyne… a miluje ich všetky, lebo ju naučili byť sama sebou.