Jana Mašková Zimolová

Jana Mašková Zimolová
Jak rozumět mužům.

To, že jsou muži úplně jiní, než my, víme. Je ale skvělé vědět, jací tedy jsou a hlavně JAK JIM ROZUMĚT A JAK S NIMI MLUVIT TAK, ABY ONI ROZUMĚLI NÁM! Když s někým chci žít, potřebuji ho pochopit. Někdy nám jejich chování přijde nenormální, nepochopitelné, štve nás, říkáme si: “JAK TO VŮBEC MŮŽE UDĚLAT?!” Když ale znáte mužský mozek, víte, jak má srovnané hodnoty, jak vnímá svět, na co klade důraz a co prostě nemůže vnímat, vědět, uvědomovat si, tak začnete daleko víc rozumět všemu, co se v partnerství děje. A VĚCI, KTERÉ VÁS DŘÍV ŠTVALY, ZAČNETE NAJEDNOU CHÁPAT. JSTE RÁDY, ŽE MÁTE DOMA CHLAPA, A NE KAMARÁDKU, A HÁDKY MIZÍ.

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů, certifikovaný sexological bodyworker, bojovnice proti patriarchální společnosti.
Přednáší o nutnosti probuzení žen a návrat ženské síly tak, aby došlo ve společnosti k rovnováze mezi mužským a  ženským vedením světa. Je akreditovaná lektorka tantra-jógy, žena otevřená, vášnivá a žijící v přítomnosti. Věří v léčivou moc láskyplného citlivého dotyku, je zakladatelka studia Terapie dotykem.